Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-01-27 15:35:24

Daniel Bossy

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-27
Posty: 12
Punktów :   

Ideeeeeee................

W każdym działaniu pamiętaj aby Twój wkład był ponad Twoje siły, abyś każdego dnia żył w przekonaniu, że zrobiłeś wszystko co mogłeś zrobić, a nawet więcej.

Czy pomyślałeś już co wniosłeś w Naszą działalność?
Czy zastanowiłeś się co mógłbyś zrobić, aby z każdym krokiem zostawiać ślad?



Tu jest miejsce, w którym możesz się wykazać, pokazać wszystkim jak bardzo jesteś cenny wnosząc coś do naszej grupy.

Czekamy na Twoje propozycje, pomysły, doświadczenia, uwagi!!!!




Koordynator, trener
Daniel Bossy


Podczas dotychczasowego postrzegania świata odniosłem wrażenie, a nawet jestem pewien tego,  że są ludzie, którzy chcieli by, aby wszystko przychodziło łatwo i bez wysiłku. W sumie każdy by tak chciał ale pytanie co zrobisz kiedy pojawi się jakiś problem? Jak się zachowasz, kiedy w pewnej sytuacji coś nie pójdzie zgodnie z Twoim planem?


Jesteśmy grupą, która ma CEL! Zadaj sobie pytanie: jak wiele jestem w stanie zrobić aby osiągnąć MÓJ CEL? Aby osiągnąć CEL GRUPY?
Czy zakręty, które spotkam na mojej drodze spowodują, że zawrócę? Czy raczej pójdę dalej, aby jak najszybciej wyjść na prostą za tym zakrętem.

Pamiętaj, że wszystko co się dzieje i co jest wynikiem Twoich działań to informacja zwrotna. To prezent od losu, który otrzymałeś aby nie popełnić więcej tego błędu.


Pozdrawiam
Koordynator, trener
Daniel Bossy

Offline

 

#2 2009-01-31 11:43:20

ferdlas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ideeeeeee................

Witam, tak mi się właśnie nasunęła pewna myśl odnośnie forum, mam w związku z tym propozycje Panie Danielu.
A gdyby tak utworzyć temat gdzie będziemy zamieszczać same cytaty??I te wymyślone i te dzięki którym klient uległ  i jeszcze inne...
Np."Z dobrym bankiem jest jak mężczyzną, musi zarabiać" ING "Z dobrą kołdrą jest jak z mężczyzną musi (ogrzewać, działać, itp. co chcecie wklejacie" KUBA hehehe

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2009-01-31 12:11:49

Daniel Bossy

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-27
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ideeeeeee................

ferdlas napisał:

Witam, tak mi się właśnie nasunęła pewna myśl odnośnie forum, mam w związku z tym propozycje Panie Danielu.
A gdyby tak utworzyć temat gdzie będziemy zamieszczać same cytaty??I te wymyślone i te dzięki którym klient uległ  i jeszcze inne...
Np."Z dobrym bankiem jest jak mężczyzną, musi zarabiać" ING "Z dobrą kołdrą jest jak z mężczyzną musi (ogrzewać, działać, itp. co chcecie wklejacie" KUBA hehehe

Pozdrawiam

Pomysł jest jak najbardziej dobry. Co o tym myślicie??


Pozdrawiam
Daniel Bossy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ryl2.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl www.bakugan-nevvestroja.pun.pl www.korsarz.pun.pl www.klaps.pun.pl